בצילום אירועים, כל הענין הוא לתפוס את “הרגע הנכון”, כל אירוע והרגעים הנכונים שלו. צריך להכיר את אופי האירוע כדי לדעת לצפות שדברים מסויימים עומדים לקרות, וגם בשאר הזמן לדעת לזהות את האינטרקציות והמצבים כדי להציג אחכ סיפור שלם בתמונות.
צלם אירועים טוב נמדד במספר דברים:

1. מקצועיות טכנית – צריך לדעת להשתמש בציוד. להבין צילום ברמת התפעול.

2. הבנה של האור – הגישה שלי לצילום היא שימור של האוירה. אם יש תאורה אינטימית, אני לא אפזר פלאשים ואהפוך הכל למואר לגמרי. צריך לדעת מתי להאיר הכל (צילומי משפחה למשל)) ומתי להאיר רק מה שחשוב.

3. להיות בן אדם, להבין בני אדם. הצלם נמצא איתכם כל היום (בחתונות) או “רק” ערב שלם והוא זה שהאורחים רואים רוב הזמן שוב ושוב. אתם חייבים לקחת מישהו ייצוגי, שירותי, ונעים לכולם.

4. ביטוח – הייתם לוקחים אולם אם הייתם יודעים שאין לו ביטוח? יש מספיק דברים שיכולים ליפול על מישהו, חבל לקחת סיכון. זה פרמטר חשוב.

ההתמחות שלי היא בלכידת רגעים כאלו בצורה שקטה ונעימה, אם זה בזמן קבלת פנים בבר מצווה שקטה, ההתארגנות של חתן וכלה, או בתוך קהל משולהב באמצע טראנס. אני  יכול לצלם לבד (סטילס) או להביא איתי צוות שכולל צלם וידאו וצלם סטילס נוסף. יש אפשרות למגנטים משולבים בסטילס ויש אפשרות לסטילס בלבד. כל צורך שלכם ייענה בצורה הטובה ביותר.